Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 19:01
State of Decay 2. Gameplay pokazuje walkę, budowanie i mnóstwo zombiaków
978V

State of Decay 2. Gameplay pokazuje walkę, budowanie i mnóstwo zombiaków

Microsoft małymi krokami może przygotowywać się do promocji kolejnej produkcji na Xboksa One oraz PC. Undead Labs tworzy State of Decay 2, które otrzymało nowy materiał wideo z okazji PAX East 2018.

W dniach 5-8 kwietnia odbywa się PAX East, na którym jednym z prezentowanych tytułów będzie State of Decay 2. Możemy w tej sytuacji oczekiwać nowych fragmentów rozgrywki prezentujących tytuł zmierzający na Xboksa One oraz komputery osobiste.

State of Decay 2 będzie większe, lepsze i straszniejsze od jedynki

Dzisiaj możemy zerknąć na nowy gameplay i State of Decay 2 wygląda nieźle. Będzie to na pewno uczta dla fanów walki z żywymi truposzami, ponieważ autorzy znacząco rozbudowują koncepcję.

Deweloperzy chcą zaoferować graczom wyjątkowe doświadczenie, a podczas rozgrywki pobiegamy po większych terenach, zmierzymy się z większą liczbą przeciwników i otrzymamy możliwość kreowania prawdziwej fortyfikacji.

State of Decay 2 zadebiutuje 22 maja – produkcja będzie jednocześnie dostępna na Xboksie One oraz komputerach osobistych. Jest to jeden z tytułów przygotowywanych wyłącznie na zlecenie Microsoftu i z tego powodu w dniu debiutu gra wskoczy również do programu Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Microsoft State of Decay 2 undead labs