Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.03.2018 11:52
State of Decay 2 będzie większe, lepsze i straszniejsze od jedynki
852V

State of Decay 2 będzie większe, lepsze i straszniejsze od jedynki

Po premierze Sea of Thieves, na posiadaczy Xbox One oraz PC, w kolejce czeka już kolejna całkiem dobrze zapowiadająca się gra na wyłączność. Czy przetrwacie w świecie opanowanym przez nieumarłych?

Ekipa Undead Labs pracuje w pocie czoła nad tym, abyśmy już w maju otrzymali najlepszą grę dotyczącą przetrwania w świecie zombie, jaką znajdziemy na rynku.

Recenzja Sea of Thieves

Microsoft kontynuuje swoją współpracę z IGN w ramach IGN First, dzięki czemu możemy zobaczyć bardzo ciekawy materiał wyjaśniający nam, czym tak naprawdę jest State of Decay 2. 

Zdaniem deweloperów, ich głównym celem w produkcji tegoż dzieła jest oddanie w nasze ręce gry realizującej nasze najskrytsze fantazje dotyczące przetrwania podczas apokalipsy zombiaków. Dzięki wielkiej mocy Xbox One oraz Xbox One X autorzy mogą pozwolić sobie na dużo, dużo więcej niż w przypadku "jedynki", dzięki czemu otrzymamy większy teren, więcej rzeczy, sporo nowych straszydeł i mnóstwo nowych możliwości walki o przeżycie.

Kluczem do czerpania z ich produkcji największej zabawy jest oddanie się duchowi kooperacji i wzajemna pomoc na polu walki. Premiera State of Decay 2 nastąpi już 22 maja tego roku!

What's New in State of Decay 2 - IGN First

Tagi: