Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 18:27
Spider-Man. Gameplay pokazuje dynamiczną walkę
2807V

Spider-Man. Gameplay pokazuje dynamiczną walkę

Insomniac Games karmi nas krótkimi fragmentami rozgrywki z Spider-Mana, ale nawet takie materiały potrafią rozbudzić oczekiwania. Zobaczcie świeżutki gameplay, na którym Parker okłada kilku bandziorów.

Wierni miłośnicy serii Spider-Man mogą wyczekiwać na wielką premierę najnowszej produkcji od Insomniac Games. Tytuł wygląda fantastycznie na każdym materiale, a dzisiaj możemy spojrzeć na najnowszy gameplay.

Spider-Man w 30 fps na PlayStation 4 Pro. Poznajcie konkrety

Spider-Man od Insomniac Games podczas walki korzysta z systemu, który dobrze znamy z między innymi serii Batman: Arkham. Pajączek potrafi dynamicznie przeskakiwać do rywali, okłada ich za pomocą najróżniejszych ciosów, może wykorzystywać podczas walki gadżety, a zdaniem dziennikarzy Game Informera – wszystko działa wyjątkowo płynnie i prezentuje się wyśmienicie.

Poniższy materiał to zbiórka kilku fragmentów udostępnionych przez dziennikarzy, ale nawet na taką formę nie możemy narzekać. Insomniac Games tworzy prawdziwą perełkę, która może okazać się jedną z najgorętszych produkcji 2018 roku.

Wcześniej autorzy potwierdzili również system poruszania się w mieście – Podczas rozgrywki otrzymamy możliwość „zaczepiania się” o białe punkty (okręgi), które możecie zobaczyć nawet na poniższych fragmentach. Deweloperzy stanęli przed trudnym zadaniem, ponieważ mechanika musi być łatwa w obsłudze, a zarazem przyjemna w rozgrywce oraz efektowna – podobno udało się to w 101%.

Pawlikowsky, dzięki za link!

Źródło: YouTube.com

Tagi: