Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 15:37
Onrush na efektownym zwiastunie. Twórcy pokazują dziką akcję
886V

Onrush na efektownym zwiastunie. Twórcy pokazują dziką akcję

Codemasters promuje swoje najnowsze dziecko. Onrush trafi na półki sklepowe w czerwcu i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Film może sprawić, że rzucicie gotówką w monitory.

Onrush to nowa marka Codemasters, która została przygotowana przez byłych twórców Drivecluba. Evolution Studios zostało zamknięte przez Sony i Brytyjczycy dołączyli do „Mistrzów Kodu”, którzy chętnie zaopiekowali się ich projektem.

Gramy w nową grę twórców Driveclub - playtest Onrush w najnowszym PSX Extreme!

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie moje wrażenia z Onrush. Tytuł to ciekawa propozycja, która może zainteresować niektórych graczy. Nie będą to na pewno najlepsze wyścigi 2018 roku, jednak odnoszę wrażenie, że autorzy tak naprawdę nie celują we wszystkich fanów gatunku.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun, który jest naprawdę przyjemny. Dynamiczna akcja, kilka rozwalonych samochodów, piękne trasy i ryczące silniki – możecie mi uwierzyć, że akcja w Onrush wygląda właśnie tak jak na tym zwiastunie.

Tytuł trafi na rynek już 5 czerwca, ale jeszcze przed wielkim debiutem odbędą się otwarte testy. Studio zaprezentuję tytuł graczom na PlayStation 4 i Xboksach One.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters onrush trailer zwiastun