Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.04.2018 10:08
Spyro the Dragon Trilogy. Smok w oczach Crasha. Kolejne aluzje do nadciągających remake'ów!
1343V

Spyro the Dragon Trilogy. Smok w oczach Crasha. Kolejne aluzje do nadciągających remake'ów!

Pamiętacie smocze jajko, które otrzymała kurierem od tajemniczego nadawcy redakcja IGN? Można być już prawie pewnym, że chodzi o Spyro the Dragon Trilogy!

Wzmiankowana we wstępie przesyłka z fioletowym jajkiem nie była opatrzona dokładną informacją o nadawcy. W kartonie redaktorzy IGN znaleźli tylko kartkę z napisem "Coś się zaraz wykluje - Falcon McBob".

Spyro the Dragon Trilogy. IGN otrzymało smocze jajko

Kim jest ten Falcon McBob? Pewien czas temu ktoś założył na Twitterze prywatne i niezweryfikowane konto "Falcon McBob", które zostało powiązane ze @SpyrotheDragon. Na profilu Falcon McBob właśnie pojawił się pierwszy wpis, który w zasadzie potwierdza nasze przypuszczenia.

Falcon McBob (nadawca przesyłki ze smoczym jajkiem) umieścił na Twitterze zdjęcie z mordką Crasha Bandicoota. Niby nic specjalnego, ale zajrzyjcie mu głęboko w ślepka. Odbija się w nich postać, która bardzo przypomina smoczka Spyro (w naszej galerii znajdziecie screen w wysokiej rozdzielczości).

Wygląda na to, że to dalszy ciąg akcji promocyjnej Activision, które oczywiście chce podkreślić, że Spyro doczeka się już niedługo podobnego "kuracji odmładzającej" jak w zeszłym roku Crash w znakomitej kompilacji Crash Bandicoot N.Sane Trilogy. Pozostaje teraz czekać na oficjalne ogłoszenia, które mogą się pojawić już w najbliższych dniach (godzinach?).

Pewne jest to, że jeszcze w tym roku na rynku pojawią się "remastery znanych IP", w których posiadaniu jest Activision. Firma zapowiadała już takie działania pod koniec 2017 roku podczas spotkań z inwestorami.

Tagi: