Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.04.2018 08:52
Spyro the Dragon Trilogy. Redakcja IGN otrzymała smocze jajko
1940V

Spyro the Dragon Trilogy. Redakcja IGN otrzymała smocze jajko

1 kwietnia mogłoby się wydawać, że to tylko primaaprilosowy wybryk IGN. Redakcja amerykańskiego serwisu potwierdza jednak, że to nie ściema. Do IGN naprawdę przysłano smocze jajo. Serio.

Niestety przesyłka nie była opatrzona dokładną informacją o nadawcy. W liście w kartonie redaktorzy IGN znaleźli oprócz łuskowatego przedmiotu jedynie kartkę z napisem "Coś się zaraz wykluje - Falcon McBob".

Kim jest ten Falcon McBob? Niestety trudno powiedzieć coś więcej na ten temat. Wiadomo tylko, że jakiś czas temu ktoś założył na Twitterze prywatne i niezweryfikowane konto "Falcon McBob", które zostało powiązane ze @SpyrotheDragon.

Oczywiście sam wygląd jajka (kolor i łuki) podpowiada, że może chodzić o poczciwego smoczka, z którym przeżywaliśmy platformówkowe przygody na PSOne.

Prawdopodobnie jajo zostało wysłane przez specjalistów od marketingu z Activision. Od kilku miesięcy mówi się, że wydawca planuje już niedługo ujawnić istnienie Spyro the Dragon Trilogy Remaster, czyli odtworzonych 3 pierwszych części przygód małego smoczka. Po ogromnym sukcesie komercyjnym Crash Bandicoot N.Sane Trilogy byłaby to naturalna kolej rzeczy.

IGN poprosiło wczoraj Activision o komentarz, ale jak łatwo się domyślić firma milczy.

Tagi: Activision easter eggs ign jaja spyro spyro the dragon wielkanoc