Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2018 14:15
Spider-Man od Insomniac Games „nigdy” nie zadebiutuje na Xbox One
4607V

Spider-Man od Insomniac Games „nigdy” nie zadebiutuje na Xbox One

Insomniac Games zdecydowało się oficjalnie wypowiedzieć na temat możliwego przeniesienia Spider-Mana na konsolę Microsoftu. Komunikat jest krótki, klarowny i powinien wystarczyć wszystkim marzycielom.

Jeszcze dzisiaj poznamy ostateczną datę premiery Spider-Mana od Insomniac Games. Tytuł został zapowiedziany wyłącznie na PlayStation 4 i tym razem nie mówimy tutaj o czasowej ekskluzywności. Japończycy zadbali o pełnego „exa”.

Spider-Man z datą premiery!

No Man’s Sky, czy też Hellblade: Senua's Sacrifice były pierwotnie zapowiedziane wyłącznie na jedną konsolę, ale po pewnym czasie deweloperzy zdecydowali się pracować nad dodatkowym wydaniem. Obie produkcje jeszcze w tym roku trafią na Xboksa One.

Spider-Man nie podąży tą drogą. Jeden z graczy zapytał Insomniac Games, kiedy możemy oczekiwać stosownej wersji na Xboksa One i twórcy odpowiedzieli krótkim komunikatem:

„Nigdy.”

Warto w tym miejscu wspomnieć, że to Sony przyszło do Insomniac Games i zaproponowało tworzenie nowej gry we współpracy z Marvelem. Japończycy musieli wyłożyć sporo gotówki na przygodę, ale deweloperzy otrzymali pełną swobodę – studio mogło nawet wybrać bohatera, czy też stworzyć dla niego nowych przeciwników. Nad wszystkim czuwa oczywiście „wielki brat” pod postacią amerykańskiego wydawnictwa komiksowego, jednak możemy sądzić, że wszystkie strony są zadowolone ze współpracy.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Insomniac Games marvel playstation 4 spider-man xbox one

Nie przegap