Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 07.04.2018 14:00
Najlepsza publicystyka tylko w PSX Extreme!
371V

Najlepsza publicystyka tylko w PSX Extreme!

Nowy numer PSX Extreme już w kioskach i jak zwykle - wypełniony po brzegi zawartością. Jeśli chcecie wiedzieć, kim tak naprawdę był Loki w nordyckiej mitologii, co robił Jean-Claude Van Damme na planie pierwszej części "Predatora", albo które gry o piratach były najlepsze, koniecznie zajrzyjcie do naszego magazynu.

Co miesiąc Roger ciśnie całą redakcję, by wymyślała i dostarczała nową porcję ciekawych  tematów na artykuły. Efekt? Najbardziej zróżnicowana i najciekawsza publicystyka na rynku.

Kup prenumeratę PSX Extreme!

My po prostu lubimy pisać o grach oraz o tematyce okołogrowej. Samą przygodą jest już przygotowywanie takich materiałów, podczas których sami się uczymy i odkrywamy. Dzięki zróżnicowanej grupie uznanych autorów oraz ich pomysłom, w 248. numerze PSX Extreme znajdziecie m.in. historię narodzin i upadku uznanego w świecie animacji Studia Ghibli, dowiecie się, w jaki sposób w grach wideo wykorzystać mechanizmy obłędu, albo przeczytacie o tym, czym zasłynęło Rare w historii wirtualnej rozrywki.

Ale to wciąż jeszcze nie wszystko, bo numer pęka w szwach i od innych ciekawych artykułów. Przy okazji recenzji A Way Out NRGeek opowie o najsłynniejszych (czy też - najbardziej niesławnych) więzieniach na świecie, Rozbo po playteście God of War zagłębi się w świat nordyckiej mitologii zaś Sobek zdradzi kilka niesamowitych, ale i zabawnych tajemnic z planu pierwszego "Predatora".

I to wciąż mało, bo między stronami znajdziecie automaty arcade, serwisy VOD, Demake'i oraz piratów, nie mówiąc już o naszych stałych rubrykach.

To wszystko w jednym, opasłym, 248. numerze PSX Extreme!

Tagi: psx extreme