Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2018 15:05
Robocraft Infinity Ultimate Bundle za 899,99 zł na Xbox One
798V

Robocraft Infinity Ultimate Bundle za 899,99 zł na Xbox One

W kwietniu na konsoli Microsoftu zadebiutuje Robocraft Infinity, więc tytuł trafił już na Xbox Store. Gra jest dostępna za darmo na Steam, jednak w przypadku konsoli Microsoftu nie możemy liczyć na takie rozkosze, a w dodatku cena najdroższego wydania zwala z nóg.

Robocraft Infinity jest reklamowane przez deweloperów jako połączenie Minecrafta z World of Tanks. Tytuł w sierpniu ubiegłego roku wylądował na Steam, gdzie jest dostępny bez podtytułu „Infinity”, ale można go wypróbować za darmo.

Robocraft Infinity Ultimate Bundle za 899,99 zł na Xbox One

W tytule naszym zadaniem jest stworzenie specjalnych robotów, którymi następnie możemy się mierzyć w specjalnych trybach. Autorzy obiecują „100 modułów i komponentów” i za ich pomocą możemy wykreować „milion kombinacji pojazdów”.

Robocraft Infinity od 11 kwietnia będzie dostępny na Xboksie One, ale w tym wypadku nie możemy liczyć na darmową edycję – podstawowe wydanie kosztuje 92,49 zł, zestaw Deluxe został wyceniony na 137,49 zł, a to dopiero początek wydatków.

Autorzy wpadli na pomysł przygotowania Ultimate Bundle, który został wyceniony na 899,99 zł. Szaleństwo? Trochę tak, bo choć autorzy obiecują „ostateczne wydanie”, to jednak nie informują, jakie treści trafią do graczy, którzy zdecydują się zamiast kolejnej konsoli, kupić cyfrową wersję gry.

Skusicie się? Tak wygląda gra w ruchu :)

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/Ultimate-Bundle/BT3XZD43ZF0J

Tagi: