Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.04.2018 13:12
The Liar Princess and the Blind Prince wygląda bardzo stylowo. Zwiastun gry na Switch, PS4 i PSV
519V

The Liar Princess and the Blind Prince wygląda bardzo stylowo. Zwiastun gry na Switch, PS4 i PSV

Studio Nippon Ichi nie próżnuje i szykuje dla nas kolejną, tym razem wyjątkowo stylową produkcję. Zobaczcie pierwszy zwiastun The Liar Princess and the Blind Prince.

The Liar Princess and the Blind Prince to najnowsza produkcja Nippon Ichi. Tradycyjną platformówkę połączono tu z tytułem logicznym. Całość przedstawiana jest w świetnie prezentującej się grafice 2D.

The Liar Princess and the Blind Prince w Encyklopedii PPE

Podczas rozgrywki wcielamy się w wilczycę, której zadaniem jest przeprowadzić niewidomego księcia przez lokacje wypełnione śmiertelnymi niebezpieczeństwami. Jedną z ciekawszych cech Liar Princess and the Blind Prince jest opcja zmieniania bohatera. Dzięki temu, korzystając z unikalnych zdolności pary postaci (wilczycy i księcia) można pokonać napotkane przeszkody (np. może przełączać dźwignie z pomocą księcia i rozbić skrzynię silną bestią). Wilczyca przemienia się również czasem w ludzką postać, co otwiera dodatkowe możliwości.

Co z premierą? Gra trafi na rynek japoński już 31 maja 2018 r. Na razie nie wiadomo nic o wydaniu produkcji na rynkach zachodnich.


Tagi: