Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 17:08
PUBG Mobile niszczony przez graczy na PC. Inwazja myszki i klawiatury
5038V

PUBG Mobile niszczony przez graczy na PC. Inwazja myszki i klawiatury

Autorzy PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji mobilnej mają spory problem. Tytuł zostaje małymi krokami zdominowany przez graczy, którzy zamiast męczyć się na ekranie mobilnego urządzenia, korzystają z pełnej mocy myszek i klawiatur.

Jeśli w ostatnich dniach graliście w PUBG Mobile i złapaliście siarczystego headshota, po którym krzyknęliście „TO NIE MOŻLIWE! ON NIE MOŻE GRAĆ NA SMARTFONIE”, to prawdopodobnie mieliście rację. Tytuł jest dominowany przez graczy, którzy korzystają z dodatkowego sprzętu.

PUBG Mobile. Gracze cieszą się zwycięstwami nie wiedząc że walczą z botami. Trening czy sprytny plan zarobku?

Aktualnie rozegrałem około pięć spotkań w PUBG Mobile, podczas których natrafiłem na drewniane boty, ale mam spore podejrzenia, że przynajmniej dwukrotnie zostałem dosłownie zdominowany przez graczy-spryciarzy. Nie wiem, czy to dobre określenie na zawodników korzystających z myszki i klawiatury, ale… Nie wygląda to najlepiej.

W Sieci natraficie na poradniki, czy też już nawet czystą rozgrywkę, na której gracze radują się z ubijania rywali w PUBG Mobile na komputerach osobistych. Nie muszę raczej nikomu tłumaczyć, że „spryciarze” mają sporą przewagę nad normalnymi zawodnikami.

Tencent Games musi jak najszybciej zareagować, bo ich perełka może zostać totalnie zdominowana i jednocześnie zniszczona przez takie zagrywki. Poniżej przedstawiam czysty gameplay z „ulepszonego PUBG Mobile”.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że ten problem pojawił się już podczas bety, ale autorzy wciąż sobie z nim nie poradzili.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay PlayerUnknown's Battlegrounds pubg mobile tencent games