Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2018 15:29
Xbox One X z nowymi reklamami. „Poczuj prawdziwą moc”
1099V

Xbox One X z nowymi reklamami. „Poczuj prawdziwą moc”

Microsoft zdecydował się na szybkie spoty, które przypominają o ulepszonych produkcjach na Xboksa One X. Firma chwali się ponad 100 tytułami, a jednocześnie pozwala spojrzeć na między innymi kilka scen z Forza Motorsport 7.

Amerykańska korporacja stale dba o ulepszanie kolejnych produkcji dla Xboksa One X. Deweloperzy wykorzystują dodatkową moc konsoli i w zasadzie wszystkie nowe tytuły czerpią garściami z mocny potężnego systemu.

Games with Gold kwiecień 2018 z kapitalną ofertą!

Microsoft nie zawodzi swoich klientów, którzy decydując się na Xboksa One X mogą mieć pewność, że zagrają w dopracowane i dopieszczone produkcje. Twórcy gier przygotowują specjalne tryby, a nawet czasami oferują znaczące usprawnienia całych pozycji.

Dzisiaj możemy spojrzeć na krótkie materiały, które przypominają o ponad 100 usprawnionych produkcjach korzystających z siły Xboksa One X. Firma pokazuje wspomnianą Forza Horizon 7, Gears of War 4, Ghost Recon: Wildlands, Assassin’s Creed: Origins, Shadow of War, Sea of Thieves, czy też Rise of the Tomb Raider.

Amerykanie jednocześnie podkreślają, że Xbox One X charakteryzuje się 40% większą mocą od innych konsol dostępnych na rynku, posiada upiększone blockbustery, a gry działają płynniej i ładują się szybciej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft reklama xbox one xbox one x zwiastun