SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2017 20:00
PlayStation Polska prezentuje nowe PlayStation EXTRA. Hania ujawnia zmiany
6681V

PlayStation Polska prezentuje nowe PlayStation EXTRA. Hania ujawnia zmiany

Na początku miesiąca polski oddział PlayStation zapowiedział spore zmiany w swoich szeregach. Zespół postanowiła opuścić Kinga Kujawska, a na jej miejscu pojawiła się Hania. Nowa prezenterka wita się z fanami marki PlayStation jednocześnie zapowiadając spore zmiany.

Na kanale PlayStation Polska EXTRA został opublikowany zupełnie nowy materiał zapowiadający odświeżoną wersję programu. Rodzimy oddział PlayStation zdecydował się przygotować dla graczy wiele atrakcji.

Kinga Kujawska odchodzi z PlayStation Polska. Poznajcie Hanię

PlayStation Polska ma nie tylko nową prezenterkę. Hania potwierdziła przygotowanie nowego studia, stałych formatów i wiele przyjemności dla fanów marki PlayStation. Czego możemy się spodziewać? Na pewno systematyczności, ponieważ rodzimy oddział zamierza prowadzić kilka systematycznych audycji, podczas których otrzymamy możliwość zobaczenia nowych tytułów zmierzających na PlayStation 4 oraz PlayStation VR.

Hanie będzie prezentować gry z PlayStation Plus, ogrywać tytuły znajdujące się w testach beta, czy po prostu pozwoli graczom spojrzeć na najnowsze premiery. Wywiady z deweloperami, specjalne wydarzenia dla hardcorowców, czy też nawet prezentacje gier z PlayStation Store – między innymi tymi smakołykami zamierza kusić Nowe PlayStation Polska EXTRA, więc zainteresowanych zapraszam na kanał YouTube PS Polska, gdzie będą pojawiać się nowe materiały.

Trudno nie odnieść wrażenia, że to spore zmiany, które mogą wyjść marce PlayStation Polska na plus, ale sporo zależy od realizacji. Zamierzacie obserwować projekty przygotowywane przez PSP EXTRA?

Tagi: hania playstation 4 playstation polska sony