Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 19:40
Deathgarden to asymetryczny shooter od autorów Dead by Daylight
916V

Deathgarden to asymetryczny shooter od autorów Dead by Daylight

Dead by Daylight osiągnęło spory sukces. Produkcja została ciepło przyjęta przez graczy dzięki kapitalnej kampanii marketingowej i autorzy właśnie zapowiedzieli nowy tytuł. Na dobry początek możemy spojrzeć na zajawkę.

Deathgarden to nowa produkcja Behaviour Digital, która zostanie szeroko zaprezentowana na przyszłotygodniowym PAX East. Twórcy postanowili podgrzać atmosferę przed tym wydarzeniem i przedstawili zajawkę.

Dead by Daylight - recenzja gry

Czym będzie Deathgarden? Twórcy zapowiadają tytuł jako „brutalny, asymetryczny shooter, w którym potężni myśliwi żerują na zwinnych biegaczach”, a całość zostanie zaprezentowana jako spektakularny i krwawy sport. Jeśli te słowa nie mówią Wam za wiele, to Behaviour Digital przygotowuje strzelankę 5v1, ale na konkretne szczegóły musimy zaczekać do wspomnianej imprezy.

Na dobry początek możemy spojrzeć na zajawkę, która pewnie i tak za wiele Wam nie powie, ale może rozbudzić zainteresowanie? Trudno w sumie powiedzieć, ale jeśli spędziliście kilka długich nocy z Dead by Daylight, to powinniście pamiętać o tej grze.

Behaviour Digital w ostatnich latach pracowało nad między innymi Middle-earth: Shadow of Mordor (PlayStation 3, Xbox 360), czy też przygotowali Warhammer 40,000: Eternal Crusade (PlayStation 4, Xbox One, PC), Halo Wars: Definitive Edition (Xbox One i PC) oraz wciąż pomagają rozwijać Star Citizen (PC).

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/03/29/dead-by-daylight-creators-tease-new-5v1-shooter-deathgarden

Tagi: behaviour interactive dead by daylight Deathgarden teaser