Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 17:35
Westworld 2 na mocnym zwiastunie. HBO zapowiada historię
1999V

Westworld 2 na mocnym zwiastunie. HBO zapowiada historię

HBO przygotowuje widzów na drugi sezon Westworld. Firma na początku zaprosiła do zabawy z ukrytym zwiastunem, ale teraz pełny materiał został opublikowany na oficjalnych kanałach. Zobaczcie trailer zapowiadający wydarzenia.

22 kwietnia zadebiutuje pierwszy odcinek drugiego sezonu Westworld. Jest to świetna wiadomość dla fanów, ale jednocześnie dobry moment na zapoznanie się z pierwszą kampanią. HBO GO zostało już „uwolnione” również w Polsce i zainteresowani mogą skorzystać z darmowego, miesięcznego abonamentu.

HBO GO dostępne w Polsce. Darmowy miesiąc, szczegóły i nowości

We wstępie wspominam o pewnej „zabawie” – HBO kilka dni temu wrzuciło klimatyczny plakat drugiego sezonu Westworld. Widzowie dostrzegli tajemnicze liczby ukryte na wzgórzu, którym okazał się ciąg znaków zapisany w systemie szesnastkowym. Następnie „kod” trzeba było odczytać dzięki ASCII (American Standard Code for Information Interchange) i zainteresowani otrzymali odnośnik do krótkiej zajawki, która potwierdziła, że nowa opowieść nosi podtytuł „The Door”.

Brzmi ciekawie? Kampania marketingowa trwa, więc dzisiaj HBO przedstawiło długi zwiastun, który na pewno rozbudzi fanów pierwszego sezonu. Firma zarysowuje wydarzenia i nawet nie zdradza za dużo.  

Westworld to serial wyprodukowany przez Kilter Films, Bad Robot Productions, Jerry Weintraub Productions oraz Warner Bros. Television. Jest to luźna adaptacja filmu Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku, stworzonego przez Michaela Crichtona

Źródło: YouTube.com

Tagi: HBO hbo go trailer Westworld zwiastun

Nie przegap