Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 17:34
Hellblade: Senua's Sacrifice na Xbox One X. Zwiastun przedstawia piękną grę w 4K z HDR
959V

Hellblade: Senua's Sacrifice na Xbox One X. Zwiastun przedstawia piękną grę w 4K z HDR

Jak zachęcić graczy do wypasionej wersji swojej uznanej produkcji? Serwując zwiastun przepełniony fragmentami rozgrywki, na którym możemy spojrzeć na grę w rozdzielczości 4K i ze wsparciem HDR. Siadajcie wygodnie i podziwiajcie Hellblade: Senua's Sacrifice.

Ninja Theory stoi przed wyjątkowym zadaniem. Firma rozkochała świat pomysłem na Hellblade: Senua's Sacrifice, ale czy takie przedstawienie historii może ponownie oczarować graczy? Nie możemy zapomnieć, że twórcy zazwyczaj nie przygotowują kontynuacji.

Hellblade: Senua's Sacrifice na Xbox One. Gra z ulepszeniami i w promocji

Trudno mi mimo wszystko wyobrazić sobie, by deweloperzy zakopali tę koncepcję i nie wykorzystali olbrzymiego potencjału, a zarazem skorzystali z ogromnego doświadczenia. W końcu wykreowanie Hellblade: Senua's Sacrifice pozwoliło im znacząco rozwinąć swoje umiejętności i poznać wiele informacji o problemach psychicznych.

My na szczęście nie musimy się martwić, a możemy z przyjemnością usiąść i rozkoszować się prezentacją Hellblade: Senua's Sacrifice. Deweloperzy zaprezentowali zwiastun, który został przygotowany z fragmentów rozgrywki. Najlepiej włączcie ten film na dużym telewizorze, który obsługuje rozdzielczość 4K i wspiera HDR.

Gra Ninja Theory trafi na Xboksa One już 11 kwietnia. Zainteresowani muszą przygotować 111,59 zł, a autorzy zapewnią trzy tryby dla Xboksa One X: Enhanced Visuals (ulepszona jakość obrazu), High Framerate (stałe 60 klatek na sekundę) oraz High Resolution (rozgrywka w dynamicznym 4K).

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory zwiastun