Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 14:57
Red Faction: Guerrilla oficjalnie na PS4, XOne i PC. Poznajcie edycję „Re-Mars-tered”
1268V

Red Faction: Guerrilla oficjalnie na PS4, XOne i PC. Poznajcie edycję „Re-Mars-tered”

Kolejna plotka została potwierdzona. THQ Nordic właśnie potwierdziło powrót marki Red Faction, ale zanim otrzymamy pełnoprawną kontynuację, gracze otrzymają możliwość ponownego zapoznania się z „Guerrilla”. Tytuł otrzymał serię ulepszeń.

W styczniu informowałem naszą społeczność o plotce dotyczącej powrotu Red Faction: Guerrilla. Akurat tym razem musieliśmy długo czekać na potwierdzenie tej informacji, ale gracze mogą szykować się na nową wersję.

Red Faction: Guerrilla powróci na PlayStation 4 i Xbox One. GameStop potwierdził nową wersję

THQ Nordic właśnie rozsyła informacje prasowe dotyczące Red Faction: Guerrilla Re-Mars-Tered Edition. Dobra gra słów zapowiada sporo ulepszeń, które trafią na PlayStation 4, Xboksa One, Xboksa One X oraz komputery osobiste. Firma nie wspomina aktualnie o wykorzystaniu dodatkowej mocy PlayStation 4 Pro.

Twórcy zaoferują: w pełni przebudowana oprawę (przerobione tekstury i elementy graficzne), poprawione renderowanie cieni, poprawione oświetlenie, usprawniony postprocesing, poprawione shadery oraz natywną obsługę rozdzielczości 4K.

Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery, a nawet nie otrzymaliśmy fragmentów rozgrywki, ale pewnie THQ Nordic w odpowiednim czasie przedstawi nawet porównanie. Premiera odbędzie się w drugiej połowie 2018 roku, a gracze mogą oczekiwać pełnej historii oraz sieciowych pojedynków z licznymi trybami.

To może teraz zapowiedź wielkiej kontynuacji na E3? Warto pamiętać, że THQ Nordic wykupując kolejne IP zawsze informuje, że nie chce tylko wrzucać odświeżone kotlety, ale zamierza rozwijać wykupione marki.

Do galerii dorzuciłem serię screenów.

Red Faction: Guerrilla oficjalnie na PS4, XOne i PC. Poznajcie edycję „Re-Mars-tered”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Red Faction: Guerrilla red faction: guerrilla re-mars-tered edition