Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2018 16:05
Red Faction: Guerrilla powróci na PlayStation 4 i Xbox One. GameStop potwierdził nową wersję
714V

Red Faction: Guerrilla powróci na PlayStation 4 i Xbox One. GameStop potwierdził nową wersję

Seria Red Faction została zakopana przez THQ, jednak już wkrótce otrzymamy możliwość zapoznania się z odświeżoną odsłoną. Twórcy pracują nad odrestaurowaniem produkcji z 2009 roku.

Red Faction: Guerrilla zostało przygotowane w studiu Volition, które w zasadzie stworzyło cztery gry z tej serii. Twórcy w międzyczasie wykreowali markę Saints Row, a w ubiegłym roku zaoferowali graczom Agents of Mayhem.

Fade to Silence to wymagający survival przepełniony stworami. Gameplay intryguje

Wspomniane Red Faction: Guerrilla zgarnęło noty na poziomie 82% i zostało ciepło przyjęte przez graczy, jednak Red Faction: Armageddon został skrytykowany przez fanów (średnia na poziomie 71-75%) i w konsekwencji THQ zdecydowało się nie rozwijać dłużej uniwersum.

Seria jednak powróci, ponieważ GameStop zdradził powstanie odświeżanej wersji Red Faction: Guerrilla – tytuł ma trafić na PlayStation 4 i Xboksa One. Nie jest to mały przeciek, ponieważ na stronach sklepu pojawił się dokładny opis produktu.

Na ostateczne informacje dotyczące premiery musimy jeszcze zaczekać, ale ze względu na dostarczenie konkretów do sklepów, THQ Nordic powinno wkrótce ujawnić grę i przedstawić materiały z datą premiery.

THQ Nordic bardzo chętnie przenosi na aktualną generację produkcje, więc pojawienie się Red Faction: Guerrilla na PS4 i XOne nie jest wielkim zaskoczeniem. Zdecydowanie bardziej ciekawi mnie fakt, czy wydawca zrobi drugi krok i zaprezentuje graczom nową odsłonę Red Faction? Mam szczerą nadzieję, że ta seria powróci na dłużej.

Tagi: