Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 14:28
Dying Light z trybem Prison Heist. Wpadają darmowe DLC
1386V

Dying Light z trybem Prison Heist. Wpadają darmowe DLC

Techland podkręca tempo dostarczania na rynek darmowych dodatków do Dying Light. Firma właśnie zdradziła informacje o trzech kolejnych zrzutach zawartości, dzięki którym gracze otrzymają dostęp do między innymi nowego trybu rozgrywki.

Techland kilka miesięcy temu zapowiedział serię dodatków do Dying Light. Firma małymi krokami rozwijała produkcję, ale najwidoczniej studio chce przyspieszyć zabawę, więc dzisiaj poznaliśmy informacje o dwóch kolejnych rozszerzeniach. Wszystkie pakiety trafią do graczy za darmo.

Dying Light: Bad Blood. Gameplay pokazuje tryb Battle Royale

Od dzisiaj gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych pobiorą dwa dodatkowe zrzuty – firma przygotowała nową lokacje, kolejny tryb, nieustraszonego przeciwnika, wyzwania społecznościowe, a nawet… Wielkanocne życzenia od Techlandu! ;)

  • Zrzut #4 - zabierze graczy na wyspę więzienną - zupełnie nową lokację. Ta odizolowana forteca to miejsce rozgrywki w trybie Prison Heist, w którym należy włamać się do więzienia. Prison Heist oferuje rozgrywkę jednoosobową lub kooperacyjną, a działając w grupie gracze muszą pamiętać o strategii, ścisłej współpracy i tym, by ograbić miejsce zanim włączy się alarm. Im szybciej tego dokonają, tym wyższa nagroda. W połowie kwietnia w trybie Prison Heist odbędą się społecznościowe zawody, o których więcej informacji wkrótce na fanpage Techland Wydawnictwo.
  • Zrzut #5 - na scenę wkracza sierżant Deathrow - dotychczas nieznana mutacja zwalistego Demolishera. Jest większy, mocniejszy i bardziej nieprzewidywalny, ale zabicie go daje potężny zastrzyk punktów doświadczenia.

To nie koniec atrakcji. W połowie kwietnia do gry trafi szósty zrzut, a jednocześnie od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z wyzwaniem społecznościowym zatytułowanym „Harran Egg Hunt”. Zainteresowani będą polować na zmienionego w zombie królika i dodatkowo śmiałkowie poszukają świątecznych jajek. Zawodnicy mogą wybrać specjalny, wielkanocny strój.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dlc Dying Light Techland za darmo