Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2018 20:17
Battlefield 1 z darmowymi DLC. DICE pozwala testować wszystkie dodatki
830V

Battlefield 1 z darmowymi DLC. DICE pozwala testować wszystkie dodatki

DICE postanowiło zaoferować ciekawą promocję. Posiadacze Battlefield 1 mogą zapoznać się ze wszystkimi wcześniej wydanymi rozszerzeniami. Promocja trwa do końca weekendu.

Battlefield 1 zadebiutował na rynku 21 października 2016 roku i produkcja zebrała noty na poziomie 87-89%. Tytuł został rozszerzony przez cztery dodatki, które zaoferowały sporo treści – w tym między innymi świetne mapy.

Battlefield V z konkretnymi przeciekami. Klasy, mapy, tryby, frakcje i więcej

Już wkrótce powinniśmy poznać tegoroczną odsłonę serii Battlefield – według plotek zagramy w  „Dwójkę” lub „Piątkę” i gra zaprowadzi graczy do czasów II wojny światowej, jednak wciąż czekamy na potwierdzenie tych rewelacji. Produkcja powinna otrzymać specjalną zapowiedź przed E3, ponieważ podczas konferencji Electronic Arts będziemy świadkami rozgrywki na żywo.

Zanim otrzymamy konkretne materiały z nowej odsłony, niektórzy mogą chętnie wrócić do Battlefield 1, ponieważ dzięki „Wielkanocnej Wersji Próbnej” otrzymacie dostęp do:

  • Battlefield 1 „Nie przejdą”
  • Battlefield 1 „W imię cara”
  • Battlefield 1 „Niespokojne wody”
  • Battlefield 1 „Apokalipsa”

Promocja trwa od 29 do 31 marca i w zabawie mogą uczestniczyć gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Należy na pewno dodać, że zainteresowani muszą posiadać pełną wersję Battlefield 1 oraz w przypadku konsol abonamenty PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold.

Po zakończeniu zabawy, otrzymacie możliwość kupienia Przepustki Premium do Battlefield 1 w atrakcyjnej cenie.

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/play-premium-maps-battlefield-1-easter-trial

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts promocja