Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2018 19:37
The Surge 2 będzie znacznie rozbudowane
484V

The Surge 2 będzie znacznie rozbudowane

Deck 13 zapowiedziało w ubiegłym roku drugą odsłonę The Surge i sympatycy gier typu Dark Souls powinni zacierać rączki. Autorzy nie zamierzają spocząć na laurach i chcą znacznie rozbudować swoją produkcję.

The Surge zadebiutowało w maju ubiegłego roku. Tytuł okazał się sporą niespodzianką dla graczy, którzy uwielbiają wymagające produkcje i chociaż gra zebrała średnią ocen na poziomie 73%, to została doceniona przez wielu fanów ostatnich dzieł From Software.

The Surge - recenzja gry

The Surge 2 trafi na rynek zapewne dopiero w 2019 roku, jednak już teraz małymi krokami deweloperzy opowiadają o tytule. Studio zamierza znacząco rozbudować produkcję i jedną z najważniejszych nowości będzie przebudowany system modernizacji bohatera.

Teraz heros nie tylko powiększy swoją obronę, ale skorzysta z dodatkowych gadżetów, które nauczą go kolejnych ciosów:

„To nie będzie tylko ciekawy wygląd. Chcemy, by rozszerzenia dostarczały mechanikę. Więc po wymianie części nie zwiększysz tylko obrony, ale odblokujesz nowe efekty.”

Te słowa wypowiedział dyrektor kreatywny – Jan Klose – który rozmawiał z dziennikarzem Official PlayStation Magazine. Twórca zaznaczył, że w The Surge 2 otrzymamy „więcej nieliniowych ścieżek progresji”, dzięki którym zostanie znacznie bardziej rozbudowany aspekt RPG.

Na kolejne konkrety musimy zaczekać, ale mam szczerą nadzieję, że Deck 13 w odpowiedni sposób rozwinie projekt i Niemcy zaoferują nam ciekawą opowieść z doskonałym systemem walki.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-surge-2-developers-explain-the-games-new-upgrade-system

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive The Surge 2