Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2018 13:30
Film Duke Nukem inspirowany Deadpoolem. John Cena głównym bohaterem
1223V

Film Duke Nukem inspirowany Deadpoolem. John Cena głównym bohaterem

Szykuje się kapitalna produkcja dla fanów legendarnego Duke Nukem. Producenci przygotowujący ekranizację tego wielkiego uniwersum potwierdzili zawarcie wstępnej umowy z Johnem ceną, który ma wcielić się w tytułowego bohatera.

Pod koniec stycznia Bartek miał okazję wspomnieć o ciekawych doniesieniach, według których John Cena miał wskoczyć w buty Duke Nukem. Znany wrestler, raper, aktor negocjował warunki kontaktu, ale teraz możemy potwierdzić, że Amerykanin wcieli się w legendę.

Duke Nukem w kinach. John Cena ma się wcielić w główną rolę

W sprawie filmu wypowiedzieli się producenci Andres Form oraz Brad Fuller, którzy rozmawiali z redakcją CinemaBlend. Mężczyźni potwierdzili, że udało się porozumieć z Johnem Ceną, jednak warto w tym miejscu zaznaczyć, że wystąpienie aktora w filmie wciąż nie jest pewne, ponieważ zainteresowany wciąż nie otrzymał możliwości spojrzenia w scenariusz. Form podkreślił, że jeśli Cena zobaczy skrypt, a ten mu się nie spodoba, to będzie mógł się wycofać z projektu, jednak aktualnie wszystko układa się w odpowiednim kierunku.

„Jeśli przeczyta scenariusz i mu się nie spodoba, jestem pewien, że jest sposób, by mógł odejść z projektu, ale aktualnie jest z nami.”

Form i Fuller nie ukrywają, że pewnym wyzwaniem jest kierunek, w którym ma podążać cała produkcja, ale producenci wybrali bardzo ciekawy wzór – film pod wieloma względami ma czerpać garściami z Deadpoola:

„Jak wyczuć odpowiedni ton, tak jak zrobił to Deadpool? Musimy się na tym skupić i jeśli nie uda nam się tego zrobić, to nie nakręcimy tego filmu.”

Film Duke Nukem znajduje się w bardzo wstępnej fazie powstawania, ponieważ aktualnie nie został przygotowany scenariusz, nie został wytypowany reżyser, ale Form i Fuller są pewni, że chcą zaoferować „naprawdę zabawną jazdę”.  

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/more-details-on-the-duke-nukem-movie-starring-john/1100-6457741/

Tagi: duke nukem film john cena