Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.01.2018 11:52
Duke Nukem w kinach. John Cena ma się wcielić w główną rolę
1219V

Duke Nukem w kinach. John Cena ma się wcielić w główną rolę

Co powiecie na hollywoodzką filmową adaptację marki Duke Nukem? Paramount ruszyło z tematem i jest spora szansa na powstanie takiej produkcji.

Znany portal filmowy The Hollywood Reporter donosi, że Johna Cena prowadzi obecnie dyskusje na temat wcielenia się w postać Duke'a Nukema. Sławny wrestler (a ostatnio również aktor) prawdopodobnie podpisze kontrakt z Paramount Studios, które chce przenieść markę Duke Nukem na kinowe ekrany.

Najlepiej zapowiadające się seriale 2018 roku. Coraz wyższa jakość i hollywoodzkie gwiazdy

Doniesienia The Hollywood Reporter należy traktować jako prawdopodobną informację. Paramount Studios wykupiło jakiś czas temu od Gearbox Software prawa do stworzenia filmowej adaptacji Duke Nukem. Firma wg portalu już w najbliższych tygodniach ma zacząć poszukiwanie scenarzysty i reżysera do tego przedsięwzięcia.

Pytanie czy unikalny klimat Duke Nukem, pełen niepoprawnych politycznie żartów, da się przełożyć do współczesnego formatu kinowego? Myślicie, że jest szansa na mocne wystąpienie Duke'a na srebrnym ekranie czy lepiej, żeby ten popularny bohater pozostał na pecetach i konsolach?

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/john-cena-talks-star-video-game-adaptation-duke-nukem-1077194

Tagi: duke nukem film John Cena kino wrestling