Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2018 17:32
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered tylko z kampanią
2027V

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered tylko z kampanią

Plotki dotyczące powrotu Call of Duty: Modern Warfare 2 nabierają na sile. Jeden z amerykańskich sklepów informuje o zbieraniu zamówień przedpremierowych, więc bardzo możliwe, że faktycznie w przyszłym miesiącu powrócimy do MW2.  

W ubiegłym tygodniu informowałem naszych czytelników o wpadce Amazonu, którego pracownik wrzucił do oferty Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Od tego czasu nie otrzymaliśmy oficjalnej prezentacji, ale temat powrócił.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered zadebiutuje w kwietniu?

Na początku warto wspomnieć o sytuacji ze streamerem „AliA”, który wspomniał na Twitterze o tajemniczej zapowiedzi, jednak gdy jego profil zaatakowali fani Call of Duty, to mężczyzna wyjaśnił, że nie będzie prezentował odświeżonego Call of Duty.

Następnie miłośnicy marki Activision wysyłali pytania do przedstawicieli dużych sklepów i Best Buy oraz AskTarget wydały oświadczenia, w których informują, że aktualnie nie zbierają zamówień przedpremierowych na Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered.

Gracze postanowili wypytać również Walmart oraz Amazon i jedne z pracowników tego drugiego sklepu wspomniał, że zamówienia przedpremierowe będą zbierane od 23 marca 2018 roku. Natomiast Walmart „przewiduje” start preorderów 26 marca.

Nie są to oczywiście potwierdzone informacje, jednak wiele na to wskazuje, że sklepy są już gotowe na powrót Call of Duty: Modern Warfare 2.

[Aktualizacja #1]

Według najnowszych plotek – Call of Duty: Modern Warfare 2 nie jest przygotowywane przez Raven Software, a deweloperzy przygotowują wyłącznie kampanię. Kotlet ma nie posiadać trybu sieciowego.

[Aktualizacja #2]

Eurogamer.net potwierdza – Call of Duty: Modern Warfare 2 nadciąga i nie będzie zawierać trybu sieciowego. 

Źródło: https://charlieintel.com/2018/03/20/call-of-duty-modern-warfare-2-remastered-rumor-round-up/

Tagi: Activision call of duty: modern warfare 2 remastered Infinity Ward Treyarch