Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2018 17:11
Far Cry 3 Classic Edition z datą premiery. Na początku zagrają fanatycy Far Cry 5
2041V

Far Cry 3 Classic Edition z datą premiery. Na początku zagrają fanatycy Far Cry 5

Ubisoft świętuje dobre oceny Far Cry 5 i z tej okazji możemy zapoznać się z datą premiery Far Cry 3 Classic Edition. Odświeżona „Trójka” na początku będzie dostępna wyłącznie dla graczy, którzy kupili Przepustkę Sezonową do „Piątki”.

Nasze opinie na temat Far Cry 5 przeczytacie już wkrótce. W najnowszym numerze PSX Extreme pojawi się recenzja Kaliego, a Rozbo przegotował dla Was tekst, który wyląduje na łamach PPE.pl.

Poradnik do Far Cry 5

Ubisoft już w ubiegłym roku potwierdził chęć odświeżenia Far Cry 3, jednak wciąż czekaliśmy na konkrety dotyczące premiery. Dzisiaj możemy potwierdzić, że gra będzie dostępna w wersji cyfrowej od 29 maja 2018 roku dla graczy, którzy posiadają Przepustkę Sezonową do Far Cry 5.

Jeśli nie zdecydowaliście się na zakup Season Passa do „Piątki”, a macie ochotę powrócić do Far Cry 3, to powinniście szykować gotówkę na 26 czerwca. Niestety, aktualnie nie otrzymaliśmy informacji, za ile kupimy Classic Edition.

Wkrótce zostaną udostępnione fragmenty rozgrywki, dzięki którym otrzymamy głębszy wgląd w prace Ubisoftu. Nie powinniśmy w tym wypadku liczyć na kompletne odświeżenie każdego krzaka, jednak jestem pewien, że nawet w takich okolicznościach, z Far Cry 3 Classic Edition chętnie zapozna się wielu graczy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery far cry 3 classic edition Ubisoft