Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2018 16:38
Far Cry 5 ulepszone dzięki sterownikowi Game Ready
738V

Far Cry 5 ulepszone dzięki sterownikowi Game Ready

Najnowsza produkcja Ubisoftu będzie działać od dzisiaj znacznie lepiej na urządzeniach graczy, którzy korzystają z kart graficznych firmy NVIDIA. Firma opublikowała sterownik Game Ready zajmujący się znaczącym ulepszeniem doświadczenia w Far Cry 5.

W najnowszym numerze PSX Extreme oraz już wkrótce na portalu przeczytacie opinie o Far Cry 5. Tytuł zbiera sporo pochwał od dziennikarzy z Zachodu i aktualnie może pochwalić się średnią ocen na poziomie 81%.

Recenzja Far Cry 5

Firma NVIDIA zdecydowała się umożliwić graczom lepszą jakość rozgrywki w tytuł Ubisoftu i z tego powodu zainteresowani mogą od dzisiaj pobrać sterownik Game Ready. Inżynierowie zajęli się w tym wypadku pełną optymalizacją Far Cry 5:

„Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterowniki Game Ready posiadają certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.”

Jest to na pewno kapitalna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z Far Cry 5.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: far cry 5 game ready nvidia pc Ubisoft