Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2018 13:28
Wiedźmin 3: Dziki Gon aktualizacja HDR na PS4 Pro wciąż powstaje. Twórcy proszą o cierpliwość
1490V

Wiedźmin 3: Dziki Gon aktualizacja HDR na PS4 Pro wciąż powstaje. Twórcy proszą o cierpliwość

CD Projekt RED wystosował oficjalne stanowisko dotyczące wyczekiwanej aktualizacji do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Twórcy pracują nad przygotowaniem wsparcia HDR, ale po drodze napotkali na niespodziewane problemy.

CD Projekt RED zadbał o pełne wsparcie Xboksa One X. Gracze na konsoli Microsoftu mogą skorzystać z dwóch trybów, a jednocześnie konsola Amerykanów obsługuję HDR. Już w ubiegłym roku autorzy potwierdzili zapewnienie High Dynamic Range image na PlayStation 4 Pro, ale wciąż czekamy na premierę aktualizacji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon znacząco ulepszony dla Xbox One X!

Niektórzy gracze mogli już sądzić, że CD Projekt RED porzucił projekt, ale na szczęście tak się nie stało. Firma za sprawą wiadomości wystosowanej przez Marcina Momota potwierdziła tworzenie aktualizacji:

„Patch PlayStation 4 Pro HDR wciąż jest przygotowywana. Z powodu odkrycia kilku dodatkowych problemów po drodze, potrzebujemy więcej czasu na dokończenie prac. Nie chcemy obniżać jakości aktualizacji, więc prosimy o odrobinę cierpliwości.”

Twórcy nie zamierzają iść nawet na drobne kompromisy, więc przygotowują stosowną aktualizację, która ma zaoferować graczom wyjątkową jakość obrazu na japońskiej konsoli. Trudno powiedzieć, kiedy pliki trafią na nasze PlayStation 4 Pro, ale jeśli zamierzacie odświeżyć sobie Wiedźmina i ukończyć tę historię ponownie, to możecie zaczekać kilka dodatkowych tygodni na nową aktualizację.

Czekacie w ogóle na ten patch?

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED HDR Wiedźmin 3: Dziki Gon