Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2018 18:39
Red Dead Redemption 2, Call of Duty: Black Ops 4, Battlefield V, Anthem i Overwatch z trybami Battle Royale?
1526V

Red Dead Redemption 2, Call of Duty: Black Ops 4, Battlefield V, Anthem i Overwatch z trybami Battle Royale?

Zmagania Battle Royale elektryzują graczy z całego świata i sytuację mają doskonale dostrzegać najwięksi wydawcy. Zdaniem jednego z analityków, taka rywalizacja wkrótce trafi do największych tegorocznych oraz przyszłych produkcji.

Fortnite oraz PlayerUnknown's Battlegrounds cieszą się ogromną popularnością. Gracze chętnie biorą udział w wielkich bitwach i tryb Battle Royale będzie podobno jednym z najgorętszych wariantów zabawy w następnych miesiącach.

The Elder Scrolls VI jeszcze w tym roku? Analityk jest pewien

Michael Olson jest jednym z analityków, który uważa, że w następnych miesiącach będziemy bardzo często brać udział w zmaganiach Battle Royale. Przedstawiciel Piper Jaffray uważa nawet, że w drugiej połowie 2018 roku i na początku 2019 roku „większość produkcji” zaoferuje właśnie taką rozgrywkę.

Jego zdaniem Activision Blizzard (Overwatch i Call of Duty: Black Ops 4), Electronic Arts (Battlefield V i Anthem) oraz nawet Take-Two (Red Dead Redemption 2) doskonale zdają sobie sprawę z siły tej zabawy i nie zamierzają zmarnować okazji.

„Uważamy, że to właśnie tryb, a nie gra, przyciągnęły użytkowników do Fortnite i PUBG, dlatego oczekujemy, że główni wydawcy spróbują właśnie za pomocą takiej rozgrywki przyciągnąć do swoich gier graczy.”

Warto pamiętać, że już wcześniej pojawiły się plotki, według których Red Dead Redemption 2 oraz Call of Duty: Black Ops 4 zaoferują tryby Battle Royale.

Źródło: https://www.cnbc.com/2018/03/22/analyst-predicts-activision-will-launch-titles-with-fortnite-style-play.html

Tagi: battle royale Battlefield V Call of Duty: Black Ops 4 Overwatch Red Dead Redemption 2