Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2018 16:09
MediEvil Remastered ma otrzymać w pakiecie MediEvil II. Szczegóły wkrótce
2463V

MediEvil Remastered ma otrzymać w pakiecie MediEvil II. Szczegóły wkrótce

Jeden ze sklepów informuje swoich klientów o sporej niespodziance. MediEvil Remastered ma otrzymać w zestawie drugą część i już wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne informacje dotyczące produkcji.

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy naszych czytelników o powrocie MediEvila. Sony pokazało krótką zajawkę tytułu podczas PlayStation Experience, ale wciąż nie otrzymaliśmy głębszych konkretów dotyczących gry.

MediEvil Remaster potwierdzony! Powrót legendy z PSX-a

Informacje o produkcji powinny zostać ujawnione w przeciągu najbliższego miesiąca, ponieważ według pracownika sieci sklepów Wal-Mart zamówienia przedpremierowe mają ruszyć w już 19 kwietnia. 

W tej sytuacji możemy spodziewać się prezentacji gry ze zwiastunem, czy też konkretną rozgrywką, a może nawet datą premiery? Trudno oczywiście przewidywać, jednak zdaniem pracownika wspomnianego sklepu MediEvil w wersji na PlayStation 4 może zawierać również MediEvil II.

Nie jest to oczywiście jeszcze potwierdzona wiadomość, ale prawdopodobnie Sony postanowiło zmienić plany i stworzyć pakiet dwóch części. MediEvil nie będzie odświeżony od podstaw, a wiele na to wskazuje, że autorzy portu zajmą się po prostu podciągnięciem rozdzielczości i zaoferują współczesne elementy pokroju pucharków.

Źródło: https://wccftech.com/medievil-ps4-remaster-medievil-ii/

Tagi: medievil MediEvil Remastered plotka Sony