Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.03.2018 09:07
Agony. Polska wyprawa po piekle opóźniona. Autorzy przepraszają
976V

Agony. Polska wyprawa po piekle opóźniona. Autorzy przepraszają

W październiku zeszłego roku informowałem was, że bardzo dobrze się zapowiadający polski horror Agony trafi na rynek w ostatnich dniach marca. Niestety wiemy już, że ten termin jest nieaktualny.

Jeśli wyczekujecie premiery Agony i zakreśliliście sobie w kalendarzu termin "30 marca 2018", to niestety przynoszę niewesołą informację. Deweloperzy tego horroru poinformowali w zeszłym tygodniu graczy na Kickstarterze, że produkcja nie będzie gotowa w tym dniu.

Agony w Encyklopedii PPE.pl

Niestety polskie studio Madmind nie wyznaczyło nowego terminu premiery Agony, co samo w sobie może być niepokojące i wskazywać na fakt, że horror wymaga jeszcze kilku miesięcy pracy.

Wygląda jednak na to, że warto będzie na Agony poczekać. Podczas prezentacji gry (m.in. na Poznań Game Arena 2017) widać było, że deweloperzy mają problem z płynnością framerate'u, ale sam gameplay był naprawdę solidny i przede wszystkim przerażający. Agony funduje nam wyprawę po piekielnych czeluściach, w których uciekać będziemy przed diabolicznymi istotami i nawiązywać interakcje z grzesznikami skazanymi na wieczne potępienie.

"Niestety musimy was poinformować, że termin 30 marca nie jest już datą premiery. Poinformujemy was jak tylko wyznaczymy finalną datę premiery. Skąd taka zmiana? Agony wydajemy równocześnie na PS4, PC i XOne i chcemy się upewnić, że gra na każdej platformie działa tak samo dobrze, zapewniając najlepsze doznania. Prosimy o cierpliwość.

Chcielibyśmy też poinformować, że Agony otrzymało już wszystkie kategorie wiekowe i że w momencie premiery gra dostępna będzie w następujących językach:

- Angielski
- Francuski
- Włoski
- Niemiecki
- Hiszpański
- Rosyjski
- Turecki
- Portugalski"

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/playway/agony/updates

Tagi: agony Madmind polska