Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2018 18:00
Ancestors Legacy w wypasionej wersji. Polacy kupią edycję limitowaną w standardowej cenie
762V

Ancestors Legacy w wypasionej wersji. Polacy kupią edycję limitowaną w standardowej cenie

Miałem już dzisiaj sporo dobrych wieści dla fanów strategii, a okazuje się, że to dopiero początek rewelacji. Cenega potwierdziła wydanie na naszym rynku Ancestors Legacy i gracze mogą od dzisiaj składać zamówienia przedpremierowe na limitowane wydanie. Pudełko kupicie w standardowej cenie.

Ancestors Legacy trafi na rynek 22 maja i od tego dnia zapoznamy się z edycją przeznaczoną na komputery osobiste oraz Xboksa One. Wersją na PC zdecydowała się zaopiekować Cenega, która właśnie ogłosiła zawartość edycji limitowanej.

Ancestors Legacy z datą premiery. Otwarta beta na PC od dzisiaj, 4K na Xbox One X i bardzo długa kampania

Możemy jednocześnie potwierdzić, że Ancestors Legacy otrzyma polską lokalizację (napisy), a cały pudełkowy nakład premierowy ukaże się w Polsce w limitowanej edycji zawierającej:

  • Grę Ancestors Legacy na PC
  • Płytę CD z muzyką z gry (autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza)
  • Drukowany artbook
  • Drukowaną instrukcję
  • Etui z klapką

Od dzisiaj możecie składać zamówienia przedpremierowe, a jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z Ancestors Legacy, to na pewno warto zainteresować się testami. Otwarta beta ruszyła właśnie na komputerach osobistych – w trakcie rozgrywki sprawdzicie wszystkie cztery nacje, wybudujecie armie na trzech mapach i zapoznacie się ze zmaganiami w trzech trybach (1v1, 2v2 i 3v3).  

Z tego miejsca zapraszam również do zapoznania się z najnowszym zwiastunem, który został zapowiedziany następującymi słowami:

„Chcieliśmy pokazać coś intymnego, osobistego. Modlitwy były w średniowieczu wszechobecne, szczególnie wśród ludów przedstawionych w „Ancestors Legacy”. To wojownicy, którzy żyli dla podboju, więc czy chodziło o chrześcijan, czy pogan – oni wszyscy mieli do kogo wznosić modły przed bitwą. I to chcieliśmy właśnie pokazać – nie formułki ze starego modlitewnika, ale szczerą prośbę do wszechmogących. Gdy upragniony cel jest bardzo osobisty.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ancestors Legacy cenega Destructive Creations pc