Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2018 17:31
The Rain od Netflix w maju. Zwiastun prezentuje świat opustoszały przez morderczego wirusa
861V

The Rain od Netflix w maju. Zwiastun prezentuje świat opustoszały przez morderczego wirusa

Na początku roku miałem okazję zapowiedzieć na portalu pierwszą, duńską produkcję Netflix. The Rain pozwoli spojrzeć na zniszczony świat i dzisiaj poznaliśmy datę premiery, konkretne szczegóły oraz możemy zerknąć na zwiastun.

Netflix przedstawił już gorące szczegóły dotyczące kwietniowych premier. Na platformie zobaczymy między innymi drugi sezon „Dom z papieru”, czyli historii doświadczonych przestępców, którzy postanowili obrabować hiszpańską mennicę.

Netflix kwiecień 2018. Alienista, Troja, Zagubieni w kosmosie, Dom z papieru i więcej ciekawych seriali

W kolejnym miesiącu też nie będziemy się nudzić, bo już 4 maja odbędzie się premiera The Rain. Jest to pierwsza duńskojęzyczna produkcja przygotowana dla platformy Netflix, która przedstawi historię dwójki rodzeństwa. Bohaterowie wyruszają w niebezpieczną podróż przez świat zniszczony w wyniku epidemii morderczego wirusa.

Akcja historii została umiejscowiona sześć lat po wydarzeniach, przez które większość populacji planety wymarła. Nieliczni ocaleni wychodzą teraz ze swoich kryjówek i szukają lepszego życia. Opowieść została podzielona na osiem odcinków i oczywiście wszystkie trafią do nas w dniu premiery.

Za The Rain odpowiadają Jannik Tai Mosholt (m.in. „Rząd”, „Rita”, „Bedrag”, „Regnen”), Esben Toft Jacobsen (m.in. „Chłopczyk w walizce”, „Wielki niedźwiedź”, „Daleko daleko”) oraz Christian Potalivo (m.in. „Regnen”, „Anti”, „Dicte”).


Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Netflix the rain trailer zwiastun