Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2018 15:32
Super Smash Bros. z wielkim turniejem na E3
567V

Super Smash Bros. z wielkim turniejem na E3

Wiele na to wskazuje, że najważniejszym tytułem Nintendo w Los Angeles będzie Super Smash Bros. Japończycy właśnie zapowiedzieli dwa turnieje, dzięki którym spojrzymy między innymi na wielką bijatykę.

Od wielu tygodni pojawiały się plotki o powrocie marki Super Smash Bros. Na ostatnim Nintendo Direct otrzymaliśmy zajawkę produkcji, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na Nintendo Switchu, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji o grze.

Nindies Showcase Spring 2018 zbiór wszystkich informacji. Poznajcie gry zmierzające na Nintendo Switch

Nintendo zapowiedziało dwa wydarzenia, które odbędą się na tegorocznym E3. Fani korporacji zobaczą Super Smash Bros. Invitational 2018 oraz Splatoon 2 World Championship i szczególnie ciekawie zapowiada się ten związany z bijatyką.

W dniach 11-12 czerwca Nintendo zaprosi do Los Angeles największych sympatyków Super Smash Bros., którzy wezmą udział w specjalnym show– będzie to inauguracyjny turniej w nową odsłonę i prawdopodobnie pierwsza tak wielka prezentacja gry.

Aktualnie wciąż nie poznaliśmy daty premiery Super Smash Bros, ale bardzo możliwe, że właśnie jednym z punktów imprezy w Stanach Zjednoczonych  będzie ujawnienie konkretnego terminu wydania produkcji.

Drugim wydarzeniem zorganizowanym na E3 będą Mistrzostwa Świata w Splatoon 2 – w tym wypadku na imprezie zobaczymy zmagania profesjonalnych zawodników, którzy wcześniej wezmą udział w eliminacjach. Rozgrywki odbędą się w USA oraz Kanadzie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Nintendo Nintendo Switch super smash bros.