Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 17:58
Nindies Showcase Spring 2018 zbiór wszystkich informacji. Poznajcie gry zmierzające na Nintendo Switch
928V

Nindies Showcase Spring 2018 zbiór wszystkich informacji. Poznajcie gry zmierzające na Nintendo Switch

Nintendo ponownie nie zawiodło fanów Nintendo Switcha. Japończycy zaprezentowali nowe produkcje zmierzające na platformę przygotowywane przez deweloperów third-party. Poznajcie „indyki”, które trafią na nową platformę Japończyków.

11 minutowa impreza pozwoliła graczom zapoznać się z kilkoma ciekawymi tytułami, ale nie możemy zapomnieć, że wcześniej Japończycy pokazali również sporo gier na Nintendo Direct. To był dobry miesiąc dla posiadaczy Nintendo Switchów.

Nintendo Direct wszystkie informacje. Crash, Smash, Dark Souls i więcej

Nindies Showcase Spring 2018

 • Mark of the Ninja Remastered – znana marka powróci na Nintendo Switcha. Klei Entertainment pracuje nad odświeżeniem hitu z 2012 roku. Nowa wersja otrzyma poprawioną oprawę i zadebiutuje jesienią.
 • Banner Saga 3 – oczekiwana produkcja zadebiutuje na Nintendo Switch.
 • Banner Saga i Banner Saga 2 – twórcy uniwersum pracują również nad wrzuceniem na Nintendo Switch poprzednich odsłon Banner Saga. Gracze otrzymają możliwość przeniesienia decyzji z jedynki i dwójki do trójki.
 • LUMINES REMASTERED – muzyczna produkcja powraca. Gracze otrzymają rozbudowaną ścieżkę dźwiękową oraz najróżniejsze tryby. Studio potwierdziło lokalne oraz sieciowe zmagania, a nawet kooperację.
 • Just Shapes and Beats – kolejna muzyczna produkcja, która na początku będzie dostępna wyłącznie na Nintendo Switch.
 • Reigns: Kings & Queens – studio Nerial udostępni swoją grę graczom już wiosną i posiadacze Nintendo Switchów mogą liczyć na ekskluzywny tryb kooperacji. Jest to oczywiście połączenie gry strategicznej, karcianki z „rogalem”. Pierwotnie tytuł wskoczył na PC w 2016 roku.
 • The Messenger  – zadebiutuje na Nintendo Switch latem. Jest to znana platformówka, która zostanie tym razem ulepszona o nowe umiejętnośći, ukryte poziomy, czy możliwość szybkiego poruszania się po lokacjach.
 • Fantasy Strike – bijatyka trafi na Nintendo Switch latem. Produkcja otrzyma zaawansowaną mechanikę combosów, które będziemy wyprowadzać za pomocą Joy-Conów, a autorzy przygotują lokalny oraz sieciowy tryb dla wielu graczy.
 • Pool Panic – ponad 100 różnych poziomów i nietypowy bohater. Jest to platformówka, w której gracz wcieli się w kulę bilardową, a w przygodzie może jednocześnie towarzyszyć nam trzech znajomych, premiera w tym roku na Nintendo Switch.
 • Garage – to inspirowana złotą erą VHS-ów i filmów klasy B produkcja, a dokładnie top-down shooter umiejscowiony w krwawym świecie. Podczas przygody zmierzymy się z hordami zombie i będziemy je miażdżyć dzięki najróżniejszym broniom. Premiera wiosną.
 • Light Fall – znana i ceniona platformówka trafi na Nintendo Switch. Japończycy zapewnili sobie czasową ekskluzywność. Tytuł zebrał sporo pochwał od dziennikarzy, którzy mogli zapoznać się z wycinkiem tytułu.
 • Bomb Chicken – akcja, zagadki, zręcznościowe elementy i kurczaki z bombami. Gra trafi latem na Nintendo Switcha.
 • Pode from Henchman – dwóch „nieprawdopodobnych towarzyszy” uczestniczy we wspólnej podróży przepełnionej zagadkami oraz eksploracją z mocnymi elementami kooperacyjnymi. Gra inspirowana norweską kulturą oraz sztuką. Premiera wiosną.
 • West of Loathing – przygodowa gra fabularna pełna humoru, zagadek, questów oraz turowej walki. Gra zadebiutuje wiosną i Nintendo zapewniło sobie konsolową ekskluzywność.  
 • Bad North – strategia w czasie rzeczywistym przepełniona walką, obroną i chronieniem obywateli. Tytuł zadebiutuje latem na początku na Nintendo Switch.

Tagi: Nindies Showcase Nintendo Nintendo Switch