Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2018 14:03
Deadpool 2 na nowym zwiastunie. Akcja, akcja, akcja i humor
1508V

Deadpool 2 na nowym zwiastunie. Akcja, humor i X-Force

Deadpool powraca, więc z tej okazji możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun. Materiał pozwala zerknąć na bohatera, jego głównego przeciwnika, a całość to kapitalne wprowadzenie w opowieść. Siadajcie wygodnie i oglądajcie.

Deadpool 2 zadebiutuje w polskich kinach już 18 maja, więc 20th Century Fox zdecydowało się na ujawnienie nowego materiału. Zwiastun wprowadza zainteresowanych w historię i pozwala zerknąć na kilka efektownych scen.

Deadpool 2. Cable odtworzony w wersji Lego

Materiał potwierdza powrót wielu bohaterów, których widzieliśmy w pierwszej odsłonie, ale również w dobry sposób wprowadza Cable’a. Nathan Summers ma misję do wykonania i jest gotowy do największego poświęcenia – żołnierz musi wykonać swoje zadanie.

Zwiastun pokazuje również X-Force, czyli grupę superbohaterów, która od 1991 roku pojawia się w komiksach – ich debiut odbył się w New Mutants #100, a po chwili postacie otrzymały własną serię o nazwie X-Force. Ich pierwszym dowódcą był właśnie Cable i jest to „odłam” X-Menów, którzy charakteryzują się bardziej agresywnym podejściem.

Pewną ciekawostką dotyczącą filmu jest fakt, że pierwsze opinie z pokazów testowych nie zapowiadały hitu, więc wytwórnia postanowiła dorzucić do opowieści kilka dodatkowych scen. Zdaniem redakcji Collider, twórcy zdecydowali się dodać więcej momentów z udziałem Domino i Cable’a.

Tagi: deadpool 2 film trailer zwiastun