Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2018 18:54
ARK: Survival Evolved trafi na Nintendo Switch
883V

ARK: Survival Evolved trafi na Nintendo Switch

Wielkie dinozaury trafią na mały sprzęt Nintendo. Studio Wildcard potwierdziło przygotowanie dodatkowej wersji ARK: Survival Evolved. Tytuł zmierza na Nintendo Switch i zadebiutuje na platformie Nintendo już wkrótce.

Wczoraj odbyła się kolejna konferencja, podczas której Nintendo ujawniło nowe produkcje zmierzające na Nintendo Switch. To oczywiście nie koniec atrakcji i właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie kolejnej ciekawej gry, która trafi na platformę Big N.

Nindies Showcase Spring 2018 zbiór wszystkich informacji. Poznajcie gry zmierzające na Nintendo Switch

Na Game Developers Conference swoje 5 minut wykorzystali przedstawiciele studia Wildcard. Twórcy pojawili się na konferencji organizowanej przez Epic Games i ujawnili tworzenie ARK: Survival Evolved na Nintendo Switch.

Deweloperzy nie są jeszcze gotowi na konkretne informacje dotyczące premiery, ale ARK: Survival Evolved wskoczy na platformę Japończyków jesienią 2018 roku. Wkrótce mamy otrzymać materiały prezentujące tytuł w ruchu.

W listopadzie ubiegłego roku Jesse Rapczak wspomniał, że stworzenie ARK: Survival Evolved na Nintendo Switch będzie wymagało bardzo dużo pracy, ale jak widać ogromne zainteresowanie konsolą zachęciło studio do przygotowania nowej wersji.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu zapowiedziano ARK: Survival Evolved dla urządzeń mobilnych – premiera na małych sprzętach odbędzie się wiosną.

Tagi: ARK: Survival Evolved Nintendo Nintendo Switch Studio Wildcard