Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2018 16:07
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered zadebiutuje w kwietniu?
2165V

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered zadebiutuje w kwietniu?

Jesteście gotowi na kolejny kotlet ze świata Call of Duty? Pierwszy sprzedawca informuje o Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, które ma zadebiutować na rynku już w przyszłym miesiącu. Poznajcie szczegóły.  

W maju odbędzie się wielka prezentacja Call of Duty: Black Ops 4, jednak jeszcze przed tym wydarzeniem może dojść do wielkiej prezentacji. Activision może pracować nad kolejnym kotletem ze swojego cenionego uniwersum.

Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie! Premiera znacznie wcześniej

Na Amazonie pojawiło się Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered dostępne na PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł jest wyceniony na 19,99 euro (około 84 zł) i ma trafić na rynek 30 kwietnia! Sytuację na początku podał włoski IGN, jednak wiadomość wydaję się na tyle prawdopodobna, że informacją podzielił się również główny IGN.

Wydawca oczywiście aktualnie nie potwierdza nowego tytułu, jednak warto pamiętać, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered trafiło na rynek w 2016 roku. Początkowo produkcja była dostępna dla ludzi, którzy kupili droższe wersje Call of Duty: Infinite Warfare.

Nad tytułem pracowało Raven Software, które następnie pomagało w pracach nad Call of Duty: WWII, jednak od tego czasu studio nie chwali się kolejnymi projektami. Jeśli ten przeciek zostanie potwierdzony, to prawdopodobnie tym razem nie będziemy świadkami „pakietu” z Call of Duty: Black Ops 4, ponieważ tegoroczna odsłona wskoczy na półki sklepowe dopiero w październiku…

COD MW Remastered

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/03/16/call-of-duty-modern-warfare-2-remastered-listing-spotted

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Infinity Ward