Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2018 18:31
My Memory of Us jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One i PC. Polacy nie zawiodą
674V

My Memory of Us jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One i PC. Polacy nie zawiodą

Mam kapitalną wiadomość dla graczy-patriotów, którzy uwielbiają polskie produkcje. Autorzy My Memory of Us potwierdzili jednoczesną premierę na trzech platformach, więc jeszcze w tym roku z produkcją zapoznamy się na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

O My Memory of Us pisałem na portalu w ubiegłym roku. To jedna z ciekawszych produkcji przygotowywanych przez rodzimych deweloperów. Za grę odpowiada Juggler Games, którego przedstawiciele chcą wrzucić graczy do niezwykle ponurego świata.

My Memory of Us. Polacy przygotowują grę o przetrwaniu i przyjaźni w mrocznych czasach wojny

Gdy zapowiadałem na portalu My Memory of Us, to gra zmierzała wyłącznie na komputery osobiste, jednak na szczęście autorzy zmienili plany i już dzisiaj możemy szykować się na wielką, jednoczesną premierę na trzech platformach. Gra zadebiutuje w trzecim kwartale.

W My Memory of Us poznamy losy dwójki przyjaciół, którzy muszą walczyć o przetrwanie w bardzo trudnych czasach. Akcja została umiejscowiona w czasie wojny, a podczas gry poznamy poruszającą opowieść o przyjaźni i uczuciach. Wydarzenia przedstawione w tytule nawiązują do sytuacji dzieci w żydowskim getcie w czasach II Wojny Światowej w okupowanej Polsce.

Nadal musimy czekać na głębszy materiał prezentujący rozgrywkę, jednak możemy mieć pewność, że już wkrótce ruszy kampania marketingowa, która przedstawi całemu światu My Memory of Us. Aktualnie zerknijcie na pierwszy zwiastun.

Źródło: Facebook

Tagi: IMGN.PRO Juggler Games My Memory of Us