Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2018 14:29
Vive Pro z ceną i datą premiery. Gogle dla najbogatszych z abonamentem niczym PlayStation Plus
1073V

Vive Pro z ceną i datą premiery. Gogle dla najbogatszych z abonamentem niczym PlayStation Plus

HTC potwierdziło ostateczne informacje dotyczące Vive Pro. Urządzenie trafi do sprzedaży już wkrótce, więc z tej okazji poznaliśmy konkretne szczegóły dotyczące sprzedaży oraz oczywiście ceny. Sprzętem zainteresują się wyłącznie niektórzy gracze.

Na początku roku informowałem naszą społeczność o zapowiedzi Vive Pro. Jest to potężniejsza wersja HTC Vive, która zaoferuje rozdzielczość obrazu na poziomie 2880 x 1600p – jest to 78% wzrost wydajności względem poprzedniego modelu.

Vive Pro i Vive Adaptor od HTC Vive to „nowa jakość” w najwyższej klasie VR

Dzisiaj możemy potwierdzić konkrety dla największych sympatyków wirtualnej rzeczywistości. Vive Pro trafił do sprzedaży i klienci muszą przygotować 799 dolarów (około 2740 zł), jednak warto wziąć pod uwagę, że aktualnie na stronie HTC nie widzimy ceny dla Europejczyków.

Sprzęt trafi do graczy do 5 kwietnia i jeśli kupicie gogle przed 3 czerwca, to otrzymacie kod na sześć miesięcy Viveport, dzięki któremu pobierzecie pięć darmowych gier na miesiąc. Usługa sieciowa będzie dostępna w cenie 8,99 dolarów na miesiąc.

Na witrynie zostały podane ceny Viveport:

  • 1 miesiąc – 39 zł (z automatycznym odnowieniem)
  • 3 miesiące – 115 zł
  • 6 miesięcy – 229 zł
  • 12 miesięcy  – 449 zł

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że HTC Vive będzie tańsze – urządzenie kupimy za „zaledwie” 499 dolarów (około 1715 zł).

HTC  obiecuje najlepszą jakość wirtualnej rzeczywistości dostępny na rynku – Vive Pro posiada wbudowane i zintegrowane wysokiej jakości słuchawki ze wzmacniaczem, dopracowane opaski, podwójne mikrofony z aktywną eliminacją szumów oraz wbudowane kamery.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/03/19/the-vive-pro-will-retail-for-799-original-vive-dropping-to-499.aspx

Tagi: