Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2018 17:00
Wiedźmin w nowej grze już jutro? CD Projekt RED zapowiada ogłoszenie!
10510V

Wiedźmin w nowej grze już jutro? CD Projekt RED zapowiada ogłoszenie!

Szykujcie się na trzęsienie ziemi. CD Projekt RED opublikował tajemniczą wiadomość, która zapowiada wydarzenie. Firma w swój niezwykły sposób podgrzewa atmosferę przed wrzuceniem Geralta w nowe realia.

Na początku miesiąca CD Projekt RED potwierdził chęć wrzucenia Geralta do nowej, tegorocznej produkcji. Jednym z typów fanów był Soulcalibur VI i prawdopodobnie już jutro zobaczymy Wiedźmina w zupełnie nowej roli.

Wiedźmin w Soulcalibur VI. Geralt walczy na nowym trailerze i pojawi się na okładce!

 „Stare mury Kaer Morhen były świadkami wielu bitew… Kolejny raz będą odczuwać spadające iskry wraz z uderzeniami mieczy. Sprawdź jutro.”

Powyższe słowa zostały opublikowane przez CD Projekt RED. Czy tylko ja nadal widzę tutaj bezpośrednie odwołanie do gry Project Soul? W zasadzie już po zapowiedzi szóstej odsłony informowałem naszą społeczność, że Geralt jest idealną postacią, która może zostać kolejnym, gościnnym bohaterem w tytule Japończyków.

Trudno powiedzieć, o której godzinie, otrzymamy stosowną informację, jednak możecie mieć pewność, że nasza redakcja poinformuje Was o tym wydarzeniu.  

To jaki tytuł obstawiacie?

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED Soulcalibur VI wiedźmin 3 Wiedźmin 3: Dziki Gon