Wiedźmin Geralt w Soulcalibur VI!

Gry
10216V
Wiedźmin Geralt w Soulcalibur VI!
Wojciech Gruszczyk | 15.03.2018, 21:45

Plotki zostały właśnie potwierdzone. Bandai Namco nawiązało współpracę z CD Projekt RED, na mocy której jeszcze w tym roku do Soulcalibur VI zawita Geralt. Wiedźmin został zaprezentowany na efektownym zwiastunie, na którym zobaczycie kilka unikalnych ataków Białego Wilka.

Project Soul jest znane z zapraszania do kolejnych odsłon Soulcalibura „gości”. Twórcy podczas ubiegłorocznej prezentacji potwierdzili chęć wprowadzenia do bijatyki nowych postaci i właśnie poznaliśmy pierwszego wojownika.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najlepsze gry na PlayStation 4. Sprawdźcie zestawienie!

W informacji prasowej Bandai Namco z dumą wita Geralta z Rivii wśród bohaterów Soulcalibur VI. Wydawca podkreśla, że bohater posiada „doskonałe umiejętności walki mieczem”, a jednocześnie korzysta z rozbudowanych kombinacji dzięki wykorzystaniu eliksirów oraz magii. Wiedźmin przemówi głosem Douga Cockle’a, czyli gracze usłyszą bohatera z angielskiej wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon. Project Soul zadbało również o wrzucenie do gry Kaer Morhen, a wiedźmińska lokacja zostanie upiększona ikonicznym utworem „Hunt or be Hunted”, który znamy z Wiedźmin 3: Dziki Gon.

„Soulcalibur jest dobrze znaną bijatyką, która dołącza do swoich produkcji gościnne postacie. Kiedy pojawił się pomysł wykonania crossoveru, stwierdziliśmy, że nasza społeczność z wielką przyjemnością wcieli się w Wiedźmina”

Tak o pomyśle wypowiedział się Marcin Momot z CD Projekt RED. Jednocześnie warto zaznaczyć, że deweloperzy współpracowali z artystami z CDP RED chcąc uchwycić najdrobniejsze szczegóły.

„Wszyscy bohaterowie Soulcalibur mają silne przekonania i rozbudowane historie, dlatego wielkim zaszczytem dla całego naszego zespołu jest powitanie Geralta jako gościnnego bohatera Soulcalibur VI.. Dzięki wspaniałej współpracy z CD Projekt RED udało nam się w pełni zintegrować styl walki i wygląd Geralta. Nie możemy się doczekać momentu, gdy fani Soulcalibura z całego świata powitają Geralta.”

Motohiro Okubo, producent Soulcalibura, nie ukrywa zadowolenia z dołączenia do najnowszej gry postaci z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Geralt będzie dostępny na wszystkich platformach, a nowy materiał pozwoli Wam zapoznać się z kilkoma atakami „gościa”.

A teraz najlepsze… Widzicie powyższą grafikę? To oficjalna okładka, która będzie dostępna na całym świecie! Wiedźmin na okładce Soulcalibur VI! 

I kto miał rację…? ;)

Źródło: własne

Komentarze (135)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper