Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 04.03.2018 12:00
Fighting Games Challenge. Turniej Tekken 7 w Łodzi
1046V

Fighting Games Challenge. Turniej Tekken 7 w Łodzi

Tekken 7 radzi sobie świetnie na e-sportowej scenie bijatyk. Również w Polsce nie brakuje imprez turniejowych, czego najlepszym dowodem będzie Fighting Games Challenge, który odbędzie się w czerwcu.

To impreza z długą tradycją. Działa od 8 lat (od czterech pod marką Fighting Games Challenge). Jest też od 8 lat co roku obecna na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. FGC jest też obecne na innych imprezach (Pyrkon, PGA, Good Game Expo).

W tym roku turniej odbędzie się jako samodzielna impreza w ramach Tekken World Tour i skupi się wyłącznie na siódmej części Tekkena. Pojedynkować się będą najlepsi gracze na świecie, w tym z Azji oraz USA. Na imprezie nie zabraknie cosplayerów wcielających się w postaci z Tekkena oraz strefy free to play, gdzie będzie można sobie na spokojnie pograć.

Jeśli sądzicie, że macie odpowiedniego skilla, aby wziąć udział, albo po prostu chcecie zobaczyć, jak biją się najlepsi, to zarezerwujcie sobie czas w dniach 9-10 czerwca. Fighting Games Challenge odbędzie się w tych dniach w Łodzi.

Tagi: Fighting Games Challenge Tekken 7 tekken world tour