Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2018 20:02
Call of Duty: Black Ops 4 może otrzymać tryb Battle Royale
651V

Call of Duty: Black Ops 4 może otrzymać tryb Battle Royale

Call of Duty: Black Ops 4 zostanie zaprezentowane dopiero w maju, ale wiele na to wskazuje, że produkcja może otrzymać jeden z najgorętszych trybów. Activision doskonale zdaje sobie sprawę z siły zmagań Battle Royale.

Już w ubiegłym miesiącu wspominałem na portalu o ciekawej sytuacji. Activision zdecydowało się na graczach z Chin testować zmagania Battle Royale, które zostały dodane do Call of Duty: Online. Ta informacja rozgrzała fanów niezwykle popularnego trybu.

Call of Duty: Black Ops 4 z trybem Battle Royale? Activision testuje zmagania

Call of Duty: Black Ops 4 zostanie oficjalnie przedstawione 17 maja. Jedną z niespodzianek szykowaną na tę imprezę może być prezentacja zmagań Battle Royale – w ostatnich dniach odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy inwestycyjnej Oppenheimer z Activision i podczas wydarzenia wydawca podkreślił, że doskonale zdaje sobie sprawę z siły nowego wariantu zabawy.

„Firma inwestycyjna twierdzi, że Activision jest bardzo świadome tego, jak wiele inni wydawcy skorzystali ostatnio na wydawaniu tytułów w popularnym trybie Battle Royale.”

Jeden z szefów Activision miał jednocześnie podkreślić, że jego firma nie ma problemów z podążaniem za aktualnymi trendami i bardzo szybko potrafi je realizować.

Te słowa są dla wielu jednoznaczne, bo nadciągające Call of Duty: Black Ops 4 to jedyna produkcja wydawana przez Activision w następnych miesiącach, która może otrzymać zmagania Battle Royale, więc jeśli faktycznie wydawca chce skorzystać z tej popularności, to musi wrzucić do gry Treyarch stosowną rywalizację.

Warto jednak przypomnieć, że Battle Royale w Call of Duty: Online jest bardzo „specyficzne” – walka odbywa się na małych mapach, nie ma ikonicznego „lotu” na lokację (gracze wskakują na wybrane pozycje) i tylko 18 zawodników rywalizuje o „kurczaka”.

Źródło: https://www.vg247.com/2018/03/13/call-duty-publisher-keenly-aware-battle-royale-popularity/

Tagi: Activision battle royale Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch