Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2018 14:33
Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma tryb Battle Royale? Activision testuje zmagania
1182V

Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma tryb Battle Royale? Activision testuje zmagania

Nadal czekamy na konkretną zapowiedź Call of Duty 2018, jednak bardzo możliwe, że w produkcji pojawią się zmagania typu Battle Royale. Twórcy mogą rozwijać zmagania od ubiegłego roku i właśnie rozpoczęły się nietypowe „testy”.

Treyarch wciąż nie zaprezentowało tegorocznej odsłony Call of Duty. Zdaniem wszystkich przecieków, amerykańskie studio tworzy Call of Duty: Black Ops 4 – plotkę potwierdzili między innymi informatorzy brytyjskiego Eurogamera.

Call of Duty: Black Ops 4 potwierdzone przez Brytyjczyków. Nad grą pracuje Treyarch

PlayerUnknown’s Battlegrounds i Fortnite: Battle Royale cieszą się fantastyczną popularnością, więc możemy mieć pewność, że w 2018 roku kolejni deweloperzy zaprezentują nam zmagania polegające na rywalizacji zawodników na wielkiej mapie – taką zabawę szykuje między innymi Techland, który pracuje nad Dying Light: Bad Blood.

Activision wciąż nie zapowiedziało samodzielnej strzelanki w podgatunku Battle Royale, ale bardzo możliwe, że właśnie nowe Call of Duty otrzyma stosowny tryb – wydawca właśnie rozpoczął testy Battla Royale w Call of Duty: Online.

COD: Online to darmowa edycja przeznaczona na komputery osobiste wyłącznie na rynek chiński. Podobno właśnie za pomocą tej wersji Activision oraz Treyarch mają badać opinie fanów strzelanki i dopracowywać rywalizację przeznaczoną do Call of Duty: Black Ops 4.

Ma to w zasadzie sens, ponieważ Call of Duty: Online w bitwach Battle Royale nie wrzuca 100 graczy na wielką mapę, a oferuje walkę dla 18 śmiałków na znacznie mniejszym terenie i zawodnicy wskakują na wybrane przez siebie miejsce na mapie – nie ma kultowego lotu samolotem.

Czy taka rozgrywka Waszym zdaniem ma jakichkolwiek sens? 

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-2018-to-have-battle-royale-mode

Tagi: