Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2018 19:33
The Division 2 to podobno największa gra w historii Ubisoftu
2579V

The Division 2 to podobno największa gra w historii Ubisoftu

Francuska korporacja w ubiegłym tygodniu zapowiedziała The Division 2, ale nie możemy tutaj mówić o wyjątkowej prezentacji z toną materiałów. Firma potwierdziła przygotowanie tytułu, jednak kolejne informacje zostaną ujawnione dopiero na E3.

The Division zostało ujawnione w 2013 roku, jednak produkcja trafiła na nasze konsole dopiero po niemal trzech kolejnych latach. Francuzi wpompowali ogromną gotówkę w promocję tytułu i w zasadzie od początku wiedzieliśmy, że deweloperzy przygotują kontynuację.

The Division 2 oficjalnie!

The Division 2 zostanie oficjalnie pokazane na E3 2018, jednak już teraz możemy potwierdzić, że choć główne prace są podejmowane w Massive Entertainment znane jako Ubisoft Massive, to tytuł jest rozwijany jeszcze w Ubisoft Bucharest, Ubisoft Annecy, Ubisoft Shangai, Ubisoft Sofia, Ubisoft Reflections oraz Red Storm Entertainment.

Jak celnie zauważyli gracze, kontynuacja The Division jest rozwijana przez dwa dodatkowe studia względem pierwszej odsłony, a zdaniem redakcji Game Reactor nad produkcją pracuje ponad 1000 deweloperów. Ta liczba została podobno potwierdzona przez jednego z informatorów, który podkreśla, że The Division 2 to największa gra w historii Ubisoftu.

Aktualnie trudno potwierdzić te słowa, bo francuska korporacja wstrzymała się od komentarzy, ale pewnie w stosownym momencie otrzymamy konkrety – w końcu firma na pewno zechce się taką wiadomością pochwalić.

Ja mam tylko nadzieję, że The Division 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku (choć rozum obstawia marzec 2019 roku), a jednocześnie od dnia debiutu otrzymamy sporo najróżniejszych atrakcji.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-division-2-is-being-developed-by-over-1000-people-report

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive