Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2018 14:01
Final Fantasy VII Remake to nadal odległy temat. Square Enix szuka deweloperów i podwyższa jakość
1318V

Final Fantasy VII Remake to nadal odległy temat. Square Enix szuka deweloperów i podwyższa jakość

Square Enix zamierza zadowolić szerokie grono odbiorców. Firma nie chce odciąć kupon od znanej marki, a Final Fantasy VII Remake ma prezentować kapitalną jakość. Z tego powodu korporacja szuka nowych deweloperów.

Final Fantasy VII Remake zostało zaprezentowane na E3 2015, ale Square Enix wciąż nie mówi o dacie premiery. Wielka gra została podzielona na odcinki, niektóre fragmenty zostaną znacząco rozbudowane, jednak fani od dawna czekają na konkretną datę.

Nowe odsłony Final Fantasy mogą trafić na PC. Square Enix chce przenosić swoje kolejne gry

Na tegorocznym E3 nie powinno zabraknąć Square Enix, które pewnie pochwali się jakością wykonania Final Fantasy VII Remake, ale trudno tak naprawdę powiedzieć, czy Japończycy przylecą do Los Angeles z datą premiery.

Korporacja opublikowała nowe ogłoszenie o prace, w którym podkreśla, że potrzebuje „głównych członków zespołu”, którzy pomogą w rozwoju Final Fantasy VII Remake. Zespół poszukuje osób od projektowania poziomów z doświadczeniem w Unreal Engine 4. Miesięczne wynagrodzenie dla dewelopera to 2817 dolarów (300 000 jenów), a zainteresowany będzie musiał przenieść się do Tokio.

W informacji Square Enix podkreśla, że odświeżenie oryginalnej pracy w wysokiej jakości grafiki prezentuje zadowalający standard, jednak firma chcąc spełnić oczekiwania fanów zamierza dodatkowo podnieść jakość oprawę.

Trudno w tej sytuacji wróżyć z fusów, ale szczerze będę bardzo zaskoczony, jeśli pierwszy epizod Final Fantasy VII Remake zadebiutuje w przeciągu następnych 12 miesięcy.

Źródło: https://kotaku.com/square-enix-is-hiring-core-members-for-final-fantasy-1823692767

Tagi: