Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2018 19:41
First Match od Netflix na zwiastunie. Premiera w marcu
915V

First Match od Netflix na zwiastunie. Premiera w marcu

Netflix kolejny raz próbuje swoich sił w tworzeniu filmów. Platforma pod koniec miesiąca zaoferuje widzom „First Match”, który może zainteresować sympatyków dramatów sportowych. Dzisiaj otrzymaliśmy zwiastun oraz poznaliśmy datę premiery.

Netflix coraz chętniej wrzuca do swojej oferty autorskie filmy. Platforma stara się oferować nie tylko seriale i w przeciągu 2018 roku subskrybenci mają otrzymać 700 najróżniejszych produkcji.

Santa Clarita Diet 2 na zwiastunie. Premiera w marcu

„Pierwsza walka”, czy też „First Match” to dramat sportowy przygotowany przez Olivię Newman, która jest producentką, reżyserką i napisała nawet scenariusz do tego filmu. Amerykanka nie ma wielkiego dorobku – dotychczas zajmowała się tworzeniem krótkometrażowych produkcji i to Netflix zdecydował się sfinansować jej debiutancki film.

„Nastolatka z Brooklynu, która ma za sobą ciężkie dzieciństwo w rodzinie zastępczej, uznaje, że walki zapaśnicze z chłopakami pozwolą jej nawiązać kontakt z ojcem.”

Powyżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem produkcji, w której główną rolę odgrywa Elvire Emanuelle – aktorka dotychczas wystąpiła głównie w krótkometrażowych projektach, a swoją karierę rozpoczęła w 2010 roku.

First Match trafi na Netflix 30 marca. Zainteresowani muszą zarezerwować 1 godzinę i 42 minuty.

Źródło: YouTube.com

Tagi: first match netflix pierwsza walka trailer zwiastun