Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 17:14
Santa Clarita Diet 2 na zwiastunie. Premiera w marcu
692V

Santa Clarita Diet 2 na zwiastunie. Premiera w marcu

Netflix opublikował wielką prezentację drugiego sezonu Santa Clarita Diet. Materiał przygotuje fanów na historię i jednocześnie potwierdza datę premiery. Sympatycy krwawej produkcji zapoznają się z pełną historią pod koniec miesiąca.

Marzec to miesiąc „drugich sezonów” na Netflix. Wczoraj prezentowałem czytelnikom zwiastun drugiego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń, a dzisiaj otrzymaliśmy materiał prezentujący drugą historię z Santa Clarita Diet.

Seria niefortunnych zdarzeń 2 na zwiastunie. Premiera w marcu

Santa Clarita Diet powróci 23 marca. W tym dniu poznamy wszystkie, dziesięć odcinków, więc miłośnicy pierwszej przygody powinni szykować dzień urlopu na przedostatni piątek miesiąca. Jednocześnie możemy potwierdzić, że historia drugiego sezonu rozpocznie się w momencie zakończenia pierwszej opowieści.

Hammondowie nie mogą narzekać na nudę. Sheila wciąż z wielką przyjemnością zjada kolejnych ludzi, więc rodzina stara się odciąć matkę od „pożywienia” i zapobiec wielkim problemom, jednak oczywiście sytuacja nie będzie łatwa, ponieważ pragnienie rodzicielki jest coraz silniejsze.

W drugim sezonie Hammondowie postarają się odnaleźć źródło wirusa, który przemienia ludzi w nieumarłych i tym samym zamierzają uratować ludzkość przed wyginięciem. Całość zostanie oczywiście doprawiona odpowiednim humorem.

Tagi: netflix santa clarita diet trailer zwiastun