Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2018 17:59
Burnout Paradise Remastered wjeżdża z destrukcyjnym zwiastunem. Gra w EA Access
972V

Burnout Paradise Remastered wjeżdża z destrukcyjnym zwiastunem. Gra w EA Access

Electronic Arts zaprasza wszystkich na najnowszy materiał promujący Burnout Paradise Remastered. Pierwszy kotlet od Elektroników został zaprezentowany efektownym zwiastunem, który potwierdza debiut gry w EA Access.

Od dzisiaj posiadacze Xboksów One, Xboksów One S i Xboksów One X, którzy subskrybują EA Access mogą zapoznać się z Burnout Paradise Remastered. Tytuł jest dostępny w usłudze Electronic Arts, więc z tej okazji oglądamy nowy zwiastun.

Recenzja Burnout Paradise Remastered

Burnout Paradise Remastered w EA Access to 10 godzin rozgrywki dla wszystkich zainteresowanych. W tym czasie nie ukończycie całej produkcji (13,5 godziny podstawka, 55 godzin całość), ale na pewno będziecie się dobrze bawić. Subskrybenci otrzymają również możliwość skorzystania z 10% zniżki na kupienie tytułu.

Z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun, który wygląda naprawdę nieźle. Miłośnicy serii mogą zacierać rączki, ponieważ pierwsze opinie o tytule są pozytywne – gra oferuje zmagania na PlayStation 4 Pro oraz Xboksie One X w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Deweloperzy oferują pełną, oficjalną ścieżkę dźwiękową, 150 grywalnych pojazdów, rozgrywkę przez Sieć oraz osiem głównych pakietów DLC z Year of Paradise.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Burnout Paradise Remastered criterion games Electronic Arts gameplay zwiastun