Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2018 19:02
Soulcalibur VI przedstawia Grøha. Gameplay ukazuje ruchy nowej postaci
742V

Soulcalibur VI przedstawia Grøha. Gameplay ukazuje ruchy nowej postaci

Project Soul prezentuje kolejne postacie z Soulcalibur VI. Dzisiaj możemy spojrzeć na dłuższy materiał pokazujący nowego wojownika. Grøh dopiero rozpoczął przygodę z uniwersum, więc potrzebuje odpowiedniego wprowadzenia.

W Soulcalibur VII zobaczymy między innymi Ivy, Kilika, Mitsurugiego, Nightmare'a, Sophitię, Xianghua, Zasalamela oraz Grøha. Kolejnych wojowników poznamy w następnych tygodniach, ale deweloperzy już potwierdzili wrzucenie do gry gościnnych postaci.

Soulcalibur VI z Geraltem w roli gościnnego wojownika?

Grøh jest pierwszym, skandynawskim wojownikiem w serii Soulcalibur. Postać pochodzi z Danii i jego przydomek to „Agent w Czerni”. Jest on członkiem tajnej organizacji, która została powołana w czasach starożytnych – ich zadaniem jest zabicie wszystkich „Outsiderów”.

Mężczyzna korzysta z potężnego miecza, który może bez problemu zostać rozdzielony i wtedy bohater atakuje przeciwników za pomocą dwóch ostrzy. Studio przygotowało dla niego unikalny zestaw ruchów.

Deweloper podkreśla, że Grøh jest niezwykle ważny dla Soulcalibur VI, więc możemy się spodziewać, że Duńczyk odegra istotną rolę w historii. Tryb fabularny będzie jednym z najważniejszych elementów bijatyki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Project Soul Soulcalibur VI